אודות

אתר Smarty הינו האתר הישראלי להשוואת מחירים של מבצעי סלולר, קנייה של מכשירי סלולר, וככה גם השוואת מחירים בתחום הטלוויזיה וחבילות תקשורת באינטרנט.
לאחר עשרות שנים של ניסיון מצטבר בשוק התקשורת הישראלי בנינו אתר שנועד לשרת אותך ולתת לך את מלוא המידע על מחירי סלולר, מה מציעה כל רשת סלולרית ואת מי אפשר להגדיר בתור סלולרי זול.
חשוב להבין, שכשמדובר בבחירה בין מסלולי סלולר – בין אם יש חבילת גלישה ללא הגבלה או סתם כך חיפשת חבילת סלולר הכי זולה, ניוד מספרים וכל שירות דומה – Smarty יתן לך את מלוא האינפורמציה על מה שקורה בשוק הסלולר, מבצעים של חברות סלולריות, והכל בשקיפות מלאה.
צוות המומחים שלנו מרכז מידי יום את עיקרי המסלולים והמכשירים אשר קיימים בשוק התקשורת בישראל ומציג את מחירם בצורה הוגנת, ברורה ופשוטה להשוואה.
אתר Smarty מאפשר השוואה נוחה ורכישה מידית של המוצרים מכל החברות במקום אחד, ללא צורך לגלוש למספר אתרים ובלי בירורים טלפוניים מייגעים.
ויותר מזה –
כל כאב הראש של המעבר בין המפעילים – עלינו.
רצית ניוד מספרים? אנחנו נעשה בשבילך את העבודה

באתר Smarty מוצגים המבצעים המובילים והמוצרים העיקריים של חברות התקשורת בישראל בצורה נוחה להשוואה – במבט אחד אפשר לערוך השוואת חבילות סלולר ולקבל החלטה מושכלת איזו רשת סלולרית היא הטובה ביותר עבורך.
ולא רק זה –
אתר Smarty מאפשר לך רכישה מידית של המוצר הנבחר ישירות מנציג החברה הרלוונטית.

השוואת מחירים סלולר
חברות סלולר רבות פועלות כיום בישראל: סלקום, פלאפון, פרטנר, 012 מובייל, רמי לוי תקשורת, גולן טלקום, הוט מובייל, וואלה מובייל ו-019 מובייל.
אם חשוב לך להשיג סלולרי זול, חשוב להבין שכל אחת מהחברות משווקת מספר חבילות סלולר במסלולים שונים, ואם הסתבכת רק מלנסות להבין מה משתלם לך – הנך בחברה טובה.
אתר Smarty בא לעשות לך סדר בהצעות הרבות והמגוונות, כדי שיהיה ברור לך איזו רשת סלולרית משתלמת לך.
איזו חברה מציעה חבילת סלולר הכי זולה?
מהם מבצעי סלולר טובים שמציעים כרגע?
איפה יש לך חבילת גלישה ללא הגבלה?
האם יש רשת סלולרית שמתאימה לצרכים שלך?
ובעיקר –
כשחיפשת סלולרי השוואת מחירים או רצית לערוך השוואת חבילות סלולר,
Smarty הוא המקום שעושה לך את העבודה.

חבילת סלולר הכי זולה
כברירת מחדל, מוצגת בפניך חבילת סלולר משתלמת אחת מכל חברה, מהזולה ועד היקרה.
אפשר כמובן לסנן את המסלולים גם לפי שם החברה או לפי מה שחשוב לך לחפש, למשל: חבילת גלישה ללא הגבלה, שיחות חינם במשפחה, הטבות לחיילים ועוד.
הכנסנו בשבילך גם שירותים נוספים שאפשר לקבל מכל רשת סלולרית, כגון שיחות לחו"ל או אינטרנט ביתי.