הצטרפות לפרטנר TV – הטלוויזיה הרב ערוצית של פרטנר

Posted on

הצטרפות לפרטנר TV – הטלוויזיה הרב ערוצית של פרטנר 

פרטנר מתכננת להשיק בזמן הקרוב את פרטנר TV – טלוויזיה הרב ערוצית, ההשערה היא כי המחיר יהיה כ-90 ש"ח לחודש בלבד.

להרשמה מוקדמת להצטרפות לפרטנר TV, מלאו שם וטלפון ותהיו הראשונים להצטרף במחירים הכי שווים:

הצטרפות לפרטנר TV - הטלוויזיה הרב ערוצית של פרטנר פרטנר מתכננת להשיק בזמן הקרוב את פרטנר TV - טלוויזיה הרב ערוצית, ההשערה היא כי המחיר יהיה כ-90 ש"ח לחודש בלבד. להרשמה מוקדמת להצטרפות לפרטנר TV, מלאו שם וטלפון ותהיו הראשונים להצטרף במחירים הכי שווים:

שם מלא:

מספר טלפון לחזרה:


 

פרטנר חשפה היום פרטים על פלטפורמת הטלוויזיה הרב ערוצית שלה. פרטנר אמרה כי המוצר שלה יושק ב -2017 והוא יתבסס על מערכת ההפעלה של אנדרואיד.

"לאחר עבודה אינטנסיבית שנמשכה מספר חודשים, שהשתתפה בטכנולוגיה, דיגיטלית ותוכן של פרטנר, עבודה שנעשתה בשיתוף עם מומחים מהארץ ומחו"ל ובשיתוף עם Google, אני שמחה להודיעך כי פרטנר תשיק את טלוויזיה רב ערוצית בישראל שתתבסס על פלטפורמת האנדרואיד ", אמר איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר.

בחודשים הקרובים, עם השקת שירותי הטלוויזיה הרב ערוצית של פרטנר, ישראל תהיה גם על מפת החדשנות של אנדרואיד, מפת החדשנות של גוגל. 

"אחד היתרונות העיקריים של אנדרואיד TV הוא היכולת ליהנות מהיכולת לבחור את התוכן, הודות לעולמות התוכן העצומים המוצעים באלפי היישומים הנמצאים בו", אומרת פרטנר, ומוסיפה כי אנדרואיד TV הוא החדשני ביותר שיודע לשפר את עצמו בזמן אמת כדי לשנות את הרגלי הצפייה. 

Google של אנדרואיד מערכת טלוויזיה פותחה במיוחד ומציע ממשק ייעודי וקל להפעלה עם יישומים מותאמים אישית. המערכת פועלת במגוון מוצרים כגון Mi Box, Nvidia Shield ו- Sony ו- Sharp.

המוצר הישיר של סלקום, שהושק בשנת 2015, מבוסס על מערכת הפעלה קניינית. סלקום, לעומת זאת, מציעה יישום אנדרואיד  ידידותי – כך הודיעה  בשבוע שעבר Apple TV.

פרטנר לא גילתה את תוכן הפלטפורמה או את עלות החבילה הבסיסית, אשר סביר שלא תעלה על המחיר של סלקום, שעלותה כיום 99 ש"ח לחודש.

בכוונת פרטנר להשיק את המיזם הטלוויזיוני שלה ברבעון הראשון של 2017, עם עיכוב של שמונה שנים. הפרויקט אמור היה לצאת לדרך בתחילת 2009 והוא כולל VOD וכמה ערוצים ליניאריים, אך ההשקה התעכבה אף על פי שפרנטר רכשה זכויות לתוכן טלוויזיה מוביל באותה עת.
בסוף שנת 2014, סלקום גנב את הופעת הבכורה של פרטנר, והשיקה את הטלוויזיה שלה באותו מודל כמו של פרטנר כבר בשנת 2008,

פרטנר צפתה בפיתוח של מיזם המתחרה שלה. בחודש יולי 2015 החליט מנכ"ל איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר, להחיות את פרויקט הטלוויזיה, ובדצמבר אותה שנה הגיעה החברה להצעת הליגה לרכישת זכויות השידור של ליגת הכדורגל ובמקביל החלה במשא ומתן עם HBO.

פרטנר מחפשת חבילה שתמשוך צופים רבים ככל האפשר תוך זמן קצר ככל האפשר להחזרת ההשקעה. פרטנר הפסידה את הצעת הליגה של פרמייר ליג צ'רלטון. החברה המשיכה להתמקד בשיחות עם HBO, כדי להאיץ את ההשקה של הטלוויזיה, ולהתחיל להתחרות בסלקום, שבאותה עת מגדילה את המנויים ללא הפרעה.
ליוזמה הטלוויזיונית החדשה של פרטנר יש קווים מקבילים לטלוויזיה של סלקום, אבל האסטרטגיה שונה במקצת: HBO אמורה להיות הספקית העיקרית של סרטים וסדרות בערוצי VOD ו- VOD של פרטנר. הערוצים הלינאריים יהיו 2,11,10, ערוצי טבע, ערוצי חדשות גלובליים וערוצי שפה רוסיים.

פרטנר היתה כבר על סף חתימה על חוזה עם HBO לתקופה של שש שנים בסכום המוערך ב -25 מיליון דולר, אך ביום חמישי שעבר שינתה חברת ההפקה את תנאי החוזה. הרצוג, פוקס ונאמן, שייצגו את פרטנר במשא ומתן עם HBO, שלחו בטעות לפני כחודש וחצי את הסיכומים האחרונים של יורם מוקדי, סגן נשיא לתוכן בהוט, שגם הוא עובד עם אותו משרד עורכי דין. הוט התחייבה לפרטנר שלא לעשות שימוש במידע דלף, אך ביום שישי האחרון שלחה HBO הודעת דואר אלקטרוני לפרטנר לפיה בשל דליפת מידע מאחד הצדדים שעסקו בחוזה מצד פרטנר, HBO אינה מרגישה קשורה למסקנה הקודמת, ועכשיו היא מציעה את אותו תוכן ב 55 מיליון דולר.

פרטנר הבינה כי הוט התקשרה ל – HBO והחלה את אותו תהליך של תקשורת לחסימת פרטנר. פרטנר הגישה עתירה לבית המשפט לצו מניעה נגד הוט, וכיום צפוי בית המשפט המחוזי בתל אביב לקיים דיון ולקבוע האם לחסום את ההתקשרות בין הוט לבין HBO. מקורות בשוק מעריכים כי HOT נמצאת במשא ומתן אינטנסיבי עם HBO כדי להציג בפני בית המשפט חוזה חתום ואטום, מה שמקשה עליו לבטל

ממשק המשתמש של הטלוויזיה מפרטנר לא יהיה המפיץ של Android TV כפי שמוצג על ידי Google. על פי טענת פרטנר, בחודשים האחרונים, החברה, בשיתוף עם מומחים מישראל ומרחבי העולם, בנתה את ממשק המשתמש האידיאלי, המותאם במיוחד לצופה הישראלי. יש להניח כי הממיר שתספק פרטנר ללקוחותיה יגיע עם שלט מיוחד מיוחד שיאפשר ניווט מהיר וקל בין התפריטים, ואולי עם יישום נלווה לסמארטפון, על מנת להזרים במהירות תוכן בין שני המכשירים, כמו במקרה של אפליקציית YouTube בטלוויזיות חכמות.

פרטנר לא גילתה את המחירים המשוערים או פרטים נוספים על תוכניות השכירות של הממירים, כנראה בשל הצורך בהיענות מהירה למהלכים האחרונים של סלקום, שהביאו את שירות הטלוויזיה המשודרג של סלקום לאפל-טלוויזיות בעלות חודשית של 99 שקל .

קבוצת פרטנר חשפה את פלטפורמת הטלוויזיה הרב-ערוצית הראשונה שתושק ב -2017: פרטנר בחרה במערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל, ובחודשים האחרונים פיתחה, בשיתוף עם צוותים טכנולוגיים מהארץ ומחו"ל, את הממשק המשלב את היכולות חדשנות של גוגל עם ניסיון אחד מהמשתמשים המתקדמים ביותר בעולם, מותאם לצרכן הטלוויזיה הישראלית.

הטלוויזיה של פרטנר תשלב חוויית צפייה המותאמת להרגלים החדשים, עם יכולות שמעבר לעולם הפתוח של האינטרנט ואפליקציות ותכנים שונים של חנות Google Play. חנות האפליקציות של Google כוללת שידורים חיים מרחבי העולם, ערוצים, סדרות וסרטים, משחקים, מוזיקה ועוד. גוגל הודיעה על פלטפורמת Android TV באמצע שנת 2014, וספקי תקשורת בלמעלה מ -20 מדינות ברחבי העולם מציעים שירותי טלוויזיה המבוססים על מערכת הפעלה זו. בקרוב, פרטנר תביא את פלטפורמת ה- Android TV החדשנית גם לצרכן הישראלי.
איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר: "לאחר עבודה אינטנסיבית שנמשכה מספר חודשים, שהשתתפה בטכנולוגיה, צוות דיגיטלי ותוכן של פרטנר, עבודה שנעשתה בשיתוף עם מומחים מישראל ומחו"ל ובשיתוף עם גוגל, אני שמחה יודיעו לכם כי פרטנר תשיק את המולטי-אפ בחודשים הקרובים, עם השקת שירותי הטלוויזיה הרב ערוצית של פרטנר, ישראל תהיה גם על מפת החדשנות של אנדרואיד, מפת החדשנות של גוגל, ובחודשים האחרונים בנינו ממשק משתמש ממשק, המותאם ל "אחד היתרונות העיקריים של אנדרואיד TV הוא היכולת ליהנות מהיכולת לבחור את התוכן, הודות לעולמות התוכן העצומים המוצעים באלפי היישומים הנמצאים בו. Android TV היא התשתית החדשנית ביותר זה יכול להתאים את עצמו בזמן אמת כדי לשנות את הרגלי הצפייה. "

פרטנר עדיין לא חשפה את מחירי שירותי הטלוויזיה שצפויה להשיק במהלך שנת 2017, אך היא מספקת פרטים לא מעניינים פחות: הטלוויזיה של פרטנר תתבסס על פלטפורמת Android TV.

פלטפורמת Android TV, שהוכרזה על ידי Google באמצע 2014, מספקת לצופי הטלוויזיה גישה לאפליקציות ולתכנים בחנות Google Play, כולל שידורים חיים מרחבי העולם, ערוצים, סדרות, סרטים, משחקים ומוסיקה. בעולם היא אומצה על ידי ספקי תקשורת בלמעלה מ -20 מדינות, אבל כמובן שצריך להתאים את הצופים הישראלים, ולפרטנר מציינים כי בחודשים האחרונים הם עבדו על הממשק שאכן יתאים לישראל צרכן הטלוויזיה.

זהו שיתוף פעולה מעניין של פרטנר, אשר בעקבות ההודעה של סלקום שהיא למעשה משתפת פעולה עם אפל ומציעה את אפליקציית סלקום בטלוויזיה ב- iTunes של אפל. כפי שאני פורסמה כאן, מי להצטרף סלקום TV יכול עכשיו לקנות Apple TV בסלקום או מחוצה לו.