השוואת מחירי סלולר

Posted on

השוואת מחירי סלולר
כיום, נפוצות מאד חבילת גלישה ללא הגבלה של שיחות והודעות ללא הגבלה (כל עוד הן בגדר הסביר), וכך גם הגלישה באינטרנט עד לנפח מסוים. היות שלרבים מהישראלים יש כיום טלפונים חכמים, סוגיית הגלישה היא אחת המרכזיות שישפיעו על הבחירה שלהם.
מה שחשוב יותר לענייננו, הוא שחבילות מסוג זה מוצעות במחירים שווים לכל נפש: בין אם עבור התניידות של לקוחות של רשת סלולרית אחת לאחרת, ובין אם עבור אלה הנמנים כבר על קהל הלקוחות של החברה.
היות שניתן בישראל לעבור כיום בין חברות ולהישאר עם מספר הטלפון הקיים, תוך מספר שעות, ברור מדוע נסיונות פיתוי לקוחות נפוצים כיום: בין אם חבילות במחיר מוזל מאד, ובין אם חבילות בהן המחיר למספר חודשים מינימלי (או אפסי), ולאחר מכן הוא עולה במעט.
מבצעי סלולר חמים הגיעו למצב שבו חברות מסוימות אף מציעות משלוח, ללא כל תשלום, של כרטיס ה-SIM החדש, מה שמקל עוד יותר על ההתנהלות של המתניידים.

 

חברות סלולר השוואת מחירים

בשוק התקשורת הישראלי פעילות כיום כתשע חברות סלולר השוואת מחירים ביניהן הינו דבר מתבקש, כדי שיהיה ברור לך איזה חברת סלולר הכי טובה. שר התקשורת לשעבר מר משה כחלון הוביל רפורמות רגולטוריות מקיפות בשוק התקשורת הישראלי בכלל ובשוק הסלולר בפרט. מטרתן העיקרית של רפורמות אילו היה להיטיב עם ציבור הצרכנים בישראל ולהוביל לירידה של מחירי חבילות הסלולר.

 

תחרות בין ספקי סלולר בישראל
הגדלת מספרם של ספקי סלולר הנותנים שירות, הובילה לתחרות מחירים עמוקה ואגרסיבית בשוק. החברות הסלולריות החדשות גולן טלקום והוט מובייל גררו את השוק למלחמת מחירים מטורפת, ובשיאה הציעה חברת גולן טלקום תוכניות סלולר בעלות של אפס ₪ בחודש! כמובן שגם החברות הסלולריות הוותיקות נאלצו להוזיל את עלות החבילות ושרותי הסלולר שלהן.

מתוך צורך אמיתי להשוואת מחירי חברות הסלולר בישראל ובגלל יוקר המחיה בישראל, הוקם אתר Smarty. כי ברגע שיש לך את הכלי של השוואת מחירים, וברור לך מהי הקנייה החכמה בשבילך על ידי השוואת חברות הסלולר – אפשר לבחור את המוצר הרלוונטי עבורך ודרך האתר לקנות אותו או להצטרף ישירות לחברת הסלולר הרלוונטית עבורך.
הסתבכת?
אפשר ליצור קשר מיידית עם נציגי האתר לצורך התייעצות בנוגע לחברות הסלולר השוואת מחירים בין המסלולים השונים, וכל תחום הנוגע לתקשורת ולתשלום שלך עבורה…