למה כדאי לעשות השוואת מחירי סלולר?

Posted on

למה כדאי לעשות השוואת מחירי סלולר?
השוואת מחירים של חבילות סלולר מאפשרת לחסוך בקלות הרבה כסף. בשוק כיום ישנם פערים של מאות אחוזים בין מסלול סלולרי זול ביותר למסלול דומה אבל יקר מאוד. לכן השוואת חבילות סלולר היא פעולה צרכנית מתבקשת, וכעת גם קלה מאוד לביצוע.
סלולרי השוואת מחירים והבדלים – מה כדאי?
כאשר ניגשים לבצע השוואת מחירים בין חברות הסלולר כדאי לבדוק קודם כל את נפח הגלישה שמציעה כל חברה. חשוב לזכור כי תעריפי חריגה עלולים להיות גבוהים במיוחד ולכן ההשוואה מתבקשת. מרבית החברות מציעות מסלול בסיסי של שיחות + sms ללא הגבלה ונפח גלישה של עד 3 ג׳יגה. רוצה לגלוש הרבה מהסלולרי? אפשר להוסיף עוד כמה שקלים ולהרוויח חבילות מוזלות בנפח גלישה גבוה יותר, ואפילו חבילת גלישה ללא הגבלה.
יש הבדל בין מפעיל וירטואלי למפעיל רגיל?
חלק מחברות הסלולר מוגדרות בתור מפעיל וירטואלי. זה לא שיש להן כבלים או אנטנות משל עצמן, אלא התשתיות שלהן מושכרות מחברות שמוגדרות בתור מפעיל רגיל.
אבל בעצם אין שום הבדל מהותי בין מפעיל סלולרי וירטואלי לבין מפעיל סלולרי רגיל מבחינת איכות הקליטה או מהירות הגלישה באינטרנט. המפעילים הווירטואליים רוכשים למעשה את התשתית הטכנולוגית מהמפעילים הקיימים (פלאפון, סלקום, פרטנר) ועושים שימוש זהה לזה של החברות הוותיקות בשוק הסלולר.