פלאפון חבילות

Posted on

פלאפון חבילות
חברת פלאפון היא חברת התקשורת הראשונה שהקימה בישראל רשת סלולרית והשתמשה בשעתו בטכנולוגיה של שיטת שידור אנלוגית.
עד לשנת 1994 חברת פלאפון הייתה השחקנית היחידה בשוק. עצם היותה מונופול במשק הישראלי, גרם לה להציע מסלולי סלולר במחירים מרקיעי שחקים. אבל בשנת 1994 התחילה חברת סלקום לפעול בשוק והציעה מבצעי סלולר משתלמים וחבילות מחירים זולים משמעותית מחברת פלאפון. הדבר הוביל לירידת מחירי חבילות פלאפון וכעת הייתה לצרכנים אלטרנטיבה.
חברת פרטנר שנכנסה לשוק בשנת 1999 העצימה את התחרות והביאה את המושג סלולרי זול. היא העלתה את נושא חשיבות התקשורת בחו"ל ואז התחילו הישראלים לטעום מטעמם של מסלולי סלולר נוחים יותר לכיס.
מהפכת התקשורת שהוביל השר לשעבר משה כחלון, הביא שתי חברות סלולר נוספות לשוק, גרם למצב קבוע של השוואת חבילות סלולר, ובאופן כללי הפך את השוק לתחרותי ומוזל. חברת פלאפון כמו גולן טלקום והוט מובייל מציעות כיום היצע סלולרי זול, חבילת גלישה ללא הגבלה ותופינים נוספים. נכנסו גם נקודות נוספות שחשובות לצרכן הישראלי, כמו חבילת גלישה לטאבלט, למשל.
למרות שחברת סלקום וכן חברת פרטנר מספקות חבילות סלולר די דומות זו לזו, העובדה שיש בענף עוד ארבע חברות סלולר וירטואליות (רמי לוי סלולרי, יו פון, הוט מובייל וגם 012 מובייל) שמוכרות חבילות סלולר במגוון לא רע של שירותים – מובילה למחירים ממש נמוכים.
פלאפון חיפשה ועדיין מחפשת כל הזמן דרכים לבדל את חבילות פלאפון ומחירן כדי לשמור על מחיר גבוה, למרות הצרכן שמחפש השוואת חבילות סלולר ורואה שלחברות אחרות יש מבצעי סלולר משתלמים. הדרך שבחרה חברת פלאפון היא ע"י הדגשת איכות הרשת ומהירות הגלישה בחבילות פלאפון השונות, ובעליונות הטכנולוגית מול המתחרים.

מי שאוהב מיתוג ומיצוב, יכול להיות שבשבילו חבילת סלולר הכי משתלמת תהיה דווקא החבילה היקרה ביותר של חברת פלאפון.