פרטנר חבילות

Posted on

פרטנר חבילות
חברת פרטנר או בשמה הרשום: פרטנר תקשורת בע"מ הינה חברת תקשורת שהתחילה לפעול בישראל בשנת 1999 והייתה למעשה רשת סלולרית שלישית שסיפקה שירות ומכרה חבילות של שיחות לצד חברות הסלולר הוותיקות יותר: פלאפון וחברת סלקום.

קבוצת פרטנר מציעה חבילות אטרקטיביות במיוחד.
חברת פרטנר, שהכרנו אותה במשך שנים לא מעטות כחברת אורנג', החליפה בעלויות מקונצרן הענק האצ'יסון מהונג קונג לחברת סייקלס של מר אילן בן דוב, והחל מינואר 2013 נמכר גרעין השליטה בחברה לאיש העסקים מר חיים סבן, שהחזיק קודם לכן את גרעין השליטה בקבוצת בזק. כיום פרטנר היא חברת תקשורת ולאו דווקא חברת שמספקת קו סלולרי.
פרטנר השיקה את הרשת הסלולרית שלה בטכנולוגית GSM והייתה רשת הסלולר היחידה בארץ שאפשרה ללקוחותיה לטוס עם המכשיר האישי שלהם לחו"ל כך שנשארו עם קו סלולרי זהה. לכן פעמים רבות חבילות פרטנר היו יקרות יותר מהחבילות של חברות פלאפון וסלקום.
החל מחודש מרץ 2011 רכשה חברת פרטנר את 012 סמייל ובעקבות רכישה זו הפכה חברת פרטנר מחברת סלולר לחברת תקשורת ומי שמחפש חבילת סלולר הכי משתלמת אבל רצה גם דברים נוספים – יכול למצוא אותם בפרטנר.
זה אומר שבעקבות רכישה זו, כיום מציעה פרטנר ללקוחותיה חבילות סלולר, חבילות אינטרנט וחבילות של שיחות בינלאומיות. למעשה מציעה פרטנר חבילות שונות אשר מבחינה טכנולוגית הן זהות: האחת תחת המותג פרטנר והשנייה תחת המותג 012 מובייל.
למעשה חברת פרטנר מציעה שתי חבילות סלולר זהות בשמות שונים ועל גבי אותה רשת.